Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Wes Ball |
4,0
|
|
Clancy Breslin
(asystent)
|
||
Matthew Busson
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Ant Davies
(asystent)
|
||
Hannah De Jorge
(asystent)
|
||
Matt Johnston
(asystent)
|
||
Eric J. Macgrath
(asystent)
|
||
Jon Mallard
(asystent)
|
||
Justin Muller
(asystent)
|
||
Carter Simpkin
(asystent)
|
||
Joshua Watkins
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Patrick Aison | ||
Josh Friedman | ||
Rick Jaffa
(postacie)
|
7,0
|
|
Amanda Silver
(postacie)
|
7,0
|
|
Pierre Boulle
(postacie)
|
9,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Wes Ball
producent
|
4,0
|
|
Joe Hartwick Jr.
producent
|
||
Rick Jaffa
producent
|
7,0
|
|
Jason Reed
producent
|
||
Amanda Silver
producent
|
7,0
|
|
Peter Chernin
producent wykonawczy
|
||
Jenno Topping
producent wykonawczy
|
||
Louis J. Anderson
nadzorca produkcji (druga ekipa)
|
||
Jennifer Cornwell
kierownik produkcji
|
||
Jennifer W. Huliran Jr.
kierownik produkcji
|
||
J. Elizabeth Ingram
nadzorca produkcji
|
||
Todd London
nadzorca postprodukcji
|
||
Ravi D. Mehta
kierownik produkcji
|
||
Daniella Said
nadzorca produkcji
|
||
Mylan Stepanovich
kierownik produkcji
|
||
Matthew Wells
nadzorca postprodukcji
|
||
Mark J. Woods
kierownik postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Freya Allan
Mae
|
||
Kevin Durand
Proximus Caesar
|
7,0
|
|
Owen Teague
Noa
|
8,5
|
|
Peter Macon
Raka
|
||
William H. Macy
Trevathan
|
7,4
|
|
Eka Darville
Sylva
|
||
Travis Jeffery
Anaya
|
||
Lydia Peckham
Soona
|
||
Sara Wiseman
Dar
|
||
Kaden Hartcher
Oda / Rust
|
||
Neil Sandilands
Koro
|
||
Dichen Lachman
Korina
|
||
Ras-Samuel
Lightning
|
||
Karin Konoval
Maurice
|
||
Frances Berry
Laika
|
||
Nina Gallas
Młoda
|
||
Samuel Falé
Młodzik
|
||
Virginie Laverdure
Główny technik
|
||
Markus Hamilton
Technik
|
||
Benjamin Scott
Technik
|
||
Nirish Bhat Surambadka
Młodzik
|
||
Peter Hayes
Dziki
|
||
Sheree da Costa
Dzika
|
||
Souleymane Diasse
Dziki
|
||
Olga Miller
Dzika
|
||
Dmitriy Miller
Dziki
|
||
Anastasia Miller
Dzika
|
||
Michael Spudic
Technik
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Gyula Pados
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
John Paesano |
6,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Mayes C. Rubeo | ||
Montaż | Ocena | |
Dirk Westervelt |
7,0
|
|
Dan Zimmerman | ||
Maxine Bowman
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Daniel T. Dorrance
scenograf
|
||
Ian Gracie
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
8,0
|
|
Carlo Crescini
dyrektor artystyczny
|
||
Tony Drew
dyrektor artystyczny
|
||
Vaughan Flanagan
dyrektor artystyczny
|
||
Jenny Hitchcock
dyrektor artystyczny
|
||
Dale Mackie
dyrektor artystyczny
|
||
Beverley Dunn
dekorator wnętrz
|
||
Ken Chocolate
dekorator wnętrz (druga ekipa)
|
||
Blake Muir
główny konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Dylan Jury
dobór obsady
|
||
Debra Zane
dobór obsady
|
||
Kyrah Brock-Fenton
dubler: Freya Allan
|
||
Adam Howell
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Adam Howell
kaskader
|
Pozostałe
Proszę czekać…